2024-2025 Öğrenci Kayıt Formu
(sadece devlet ortaokulu öğrencileri)

Okul Destek Derneği, devlet ortaokulunda 5, 6 ve 7. sınıfta okuyan, derslerinde istekli ancak okul dışında herhangi bir ücrete tabi destek imkânı (dershane, özel ders vb.) olmayan öğrencilere destek amacıyla kurulmuştur.

Özel okulda okuyan ya da okul dışında herhangi bir ücret karşılığı ders desteği alan öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecek, bu durumun tespiti hâlinde öğrenci (8. sınıf hariç) programa kabul edilmiş olsa dahi programdan çıkartılacaktır.

Öğrenci başvuruları 2024-2025 eğitim öğretim yılı için alınmaktadır.

Programa öğrencinin yasal velileri ya da öğretmenleri kayıt yaptırabilir. Öğretmen iseniz, kayıt ettirmek istediğiniz öğrenciler için bilgi@okuldestek.org adresine e-posta gönderiniz. Veli iseniz, aşağıdaki forma devam ediniz.

Öğrencinin okul adını gösteren okul kimlik kartının fotoğrafı ya da e-devlet üzerinden alınmış öğrenci belgesini sisteme yükleyiniz

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
Öğrencinin okulunun adının yazılı olmadığı herhangi bir belge ile kayıt kabul edilmeyecektir.

Velilerimize Önemli Not:

Aşağıda yer alan 'Formu gönder' yazısına bastığınızda başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Öğrenci kaydınızın kesinleşmesi için eklenen öğrenci belgesinin doğru olması ve başvurunuz sonrası öğrenci e-posta adresine yollanacak hazırbulunuşluk sınavlarının tamamlanarak bize geri gönderilmesi gerekmektedir.

Programa kabul edildiği takdirde öğrencinize ücretsiz ve tamamen gönüllülük esasına göre yardımcı olmak isteyen bir gönüllü atanacaktır. Gönüllülerimiz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan içeriği sunmaktadır ancak bir kısmı öğretmenlik mezunu olmadığı için öğretmenlik formasyonu bulunmamaktadır.

* Doldurulması mecburi alanlar


Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

ODD, Açık Açık Platformu Üyesidir.

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
okuldestek.org