Öğrenci Kayıt Formu
(sadece devlet ortaokulu öğrencileri)

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı için öğrenci kayıtlarımız dolmuştur. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Başvuru yapmaya devam edebilirsiniz. Başvurunuz 2021 Eylül ayı için değerlendirilecektir.

Programımıza sadece devlet okulunda okuyan ortaokul 5-6-7. sınıf öğrencilerinin başvuruları kabul edilmektedir. Programa öğrencinin yasal velileri ya da öğretmenleri kayıt yaptırabilir.

Öğretmen iseniz, kayıt ettirmek istediğiniz öğrenciler için bilgi@okuldestek.org adresine e-posta gönderiniz.

Veli iseniz, aşağıdaki forma devam ediniz.

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
Aynı aileden iki ayrı çocuğun kaydında ayrı eposta adresleri gerekmektedir.

Öğrencinin okul adını gösteren okul kimlik kartının fotoğrafı ya da e-devlet üzerinden alınmış öğrenci belgesini sisteme yükleyiniz

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
Öğrencinin okulunun adının yazılı olmadığı herhangi bir belge ile kayıt kabul edilmeyecektir.

Velilerimize Önemli Not:

Aşağıda yer alan 'Formu gönder' yazısına bastığınızda başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz. Öğrenci kaydınızın kesinleşmesi için eklenen öğrenci belgesinin doğru olması ve başvurunuz sonrası öğrenci eposta adresine yollanacak hazırbulunuşluk sınavlarının tamamlanarak bize geri gönderilmesi gerekmektedir.

Programa kabul edildiği takdirde öğrencinize ücretsiz ve tamamen gönüllülük esasına göre yardımcı olmak isteyen bir gönüllü atanacaktır. Gönüllülerimiz profesyonel öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan içeriği sunmakla birlikte kendilerinin öğretmenlik formasyonu bulunmamaktadır.

* Doldurulması mecburi alanlar