11 Nisan 2024
Okul Destek Derneği Capital Dergisi Nisan sayısında!
Okul Destek Derneği Capital Dergisi Nisan sayısında!

    Capital Dergisi'nde yayımlanan röportajımıza dair bunları biliyor musunuz?

⭐️ 6 Şubat depremi sonrasında Okul Destek Derneği olarak, dijital altyapımız ve örgütlenme biçimimiz sayesinde depremden 5 hafta sonra bölgeden 1000’den fazla öğrenciyi programlarımıza katmayı başardık ve halen deprem bölgesindeki öğrencilere ders desteği vermeye devam ediyoruz.

⭐️ Öğrencilerimizin %55'i kız öğrencilerden oluşmaktadır.

⭐️ Öğrencilerimiz, farklı şehirlerden arkadaşlarla tanışıp dostluklar kurarak, her hafta 626 canlı sınıfta ders almaktadırlar.

⭐️ SebitVcloud- Vitamin, Khan Akademi , Kunduz, QuizFlight gibi eğitim platformları bizim paydaşlarımız arasında yer alıyor ve onların sağladığı kaynaklarla öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunuyoruz.

⭐️ Öğrencilerimizin akademik başarılarında %15 ile %30 arasında bir artış gözlemledik.

⭐️ Okul Destek Derneği olarak, şu anda 77 ilde 15.000 öğrencimize ulaşmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarımızda Koç Holding, Arçelik, Türkiye İş Bankası, Zorlu Enerji, Fiba Yenilenebilir Enerji gibi kurumsal firmalarla yaptığımız iş birliklerinin katkısı büyük oldu. Eğitime olan katkımızı daha da artırmak ve ülkemizde eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya yönelik çabalarımızı genişletmek istiyoruz. Derneğimiz, bu amaç doğrultusunda, her bir öğrencinin potansiyelini keşfetmesine ve en iyi şekilde geliştirmesine olanak tanıyan, kaliteli ve kapsayıcı eğitim fırsatları sunmaya devam edecektir.

 

 

Bizden Haberler


Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

ODD, Açık Açık Platformu Üyesidir.

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
okuldestek.org