9 Ekim 2023
Neslihan Sadıkoğlu, Okul Destek Derneği Yönetim Kurulu'na Katıldı.
Neslihan Sadıkoğlu, Okul Destek Derneği Yönetim Kurulu'na Katıldı.

Okul Destek Derneği, eğitimdeki önemli misyonunu gerçekleştirmek ve ortaokul öğrencilerinin eğitim deneyimini dönüştürmek için yeni bir adım attı. Dernek, uzaktan eğitim teknolojilerini kullanarak T.C. Millî Eğitim Bakanlığının müfredatına uygun olarak öğrencilerin bilgi seviyelerini artırma, eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirme, bilgi ve iletişim teknolojilerini eğitim amacıyla kullanma, problem çözme ve analitik düşünme becerilerini kazandırma amacına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye'nin önde gelen iş dünyası profesyonellerinden olan Neslihan Sadıkoğlu Okul Destek Derneği’nin bu alandaki çalışmalarını desteklemek için yönetim kurulu üyesi olarak yönetim ekibine katıldı.

Neslihan Sadıkoğlu, kurumsal iletişim, itibar ve kriz iletişimi, medya ilişkileri, marka yönetimi, pazarlama, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik iletişimi gibi iletişim alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Okul Destek Derneği, Neslihan Sadıkoğlu'nun da katkılarıyla, ortaokul öğrencilerinin eğitim seviyelerini yükseltme ve onları daha donanımlı bireyler haline getirme yolundaki çabalarını artırmayı hedeflemektedir.

Bizden Haberler


Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek anında haberdar olabilirsiniz.

ODD, Açık Açık Platformu Üyesidir.

Eğitime Gönüllü Destek | Okul Destek Derneği
okuldestek.org